انجام پروژه با آدینا

ADINA یک نرم افزار شبیه سازی و تحلیل تجاری است که در سراسر جهان توسط ADINA R&D, inc. توسعه داده شده است. این نرم افزار به دلیل قدرت تحلیل بالا در صنایع و دانشگاه‏ها کاربرد فراوانی دارد. در نرم افزار ADINA برنامه های مختلف تحلیل ساختارها، انتقال حرارت، الکترومغناطیس، CFD، EM، FSI و مولتی فیزیک در یک برنامه یکپارچه قرار گرفته است و امکان مدل سازی راحت برای صنایع و علوم مختلف را فراهم میکند. این نرم... بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با آدینا

ADINA یک نرم افزار شبیه سازی و تحلیل تجاری است که در سراسر جهان توسط ADINA R&D, inc. توسعه داده شده است. این نرم افزار به دلیل قدرت تحلیل بالا در صنایع و دانشگاه‏ها کاربرد فراوانی دارد. در نرم افزار ADINA برنامه های مختلف تحلیل ساختارها، انتقال حرارت، الکترومغناطیس، CFD، EM، FSI و مولتی فیزیک در یک برنامه یکپارچه قرار گرفته است و امکان مدل سازی راحت برای صنایع و علوم مختلف را فراهم میکند. این نرم افزار دارای گزینه های انعطاف پذیر در طیف گسترده ای از مسائل و مشکلات مهندسی است. آدینا در زمینه تحلیل های سیالاتی و جامداتی، در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی عمران و همچنین در زمینه مهندسی بیومکانیک در حل پروژه های fsi (fluid solid interaction) یا به عبارتی تعامل و برهمکنش سیال و جامد بسیار پر کاربرد است. از جمله این کاربردها میتوان به بررسی و تحلیل جریان خون در داخل رگ، اثر استنت روی جداره رگ، شبیه سازی پمپ کمک قلبی و همچنین المان محدود انواع روشهای مختلف فیکساشون (کندیل مندیبل ، جمجمه ، لگن و …) اشاره کرد. نرم افزار آدینا دارای چهار ماژول اصلی میباشد:ADINA: قابل استفاده برای ساختارهای تحلیل خطی و غیر خطی جامدات و سازه ها استADINA Thermal: این ماژول به منظور تجزیه و تحلیل انتقال حرارت در مواد جامد و مسائل زمین به کار میرود :CFD ADINA برای تجزیه و تحلیل جریان های فشرده و غیر متراکم، از جمله انتقال حرارت قابل استفتده است :ADINA EM برای تجزیه و تحلیل پدیده های الکترومغناطیسی به کار میرود.این ماژول ها می توانند به طور کامل با یکدیگر تعامل داشته و به منظور حل مسائل مولتی فیزیک مورد استفاده قرار گیرند.
  • برای سفارش انجام انجام پروژه با آدینا بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با آدینا پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با آدینا با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با آدینا با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.