انجام پروژه با Osirix

نرم افزار OsiriX بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با Osirix

نرم افزار OsiriX یک برنامه پردازش تصویر است که به تصاویر DICOM با فرمت dcm./DCM. که توسط تجهیزات MRI، CT، PET، PET-CT، تولید میشود اختصاص دارد. نرم افزار Osirix مجهز به قابلیت تصویربرداری، به ویژه برای تصویربرداری پزشکی هسته ای است. همچنین با استفاده از آن میتوان بسیاری از فرمت های فایل های دیگررا در کمترین زمان اجرا کرد.  این نرم افزار کاملا با استانداردهایDICOMبرای ارتباطات تصویری و فرمت های فایل تصویر سازگار است و قادر است تصاویری را که توسط پروتکل ارتباطیDICOMمنتقل شده از هرPACSیا شیوه پزشکی تصویربرداریارائه دهنده دریافت کند.OsiriX یک نرم افزار مستقل است، دارای قابلیت نصب بسیار آسان، و هیچ محیط خاصی برای کار نیاز ندارد. . نرم افزار  OsiriX به طور خاص برای ناوبری و تجسم چند منظوره و تصاویر چند بعدی طراحی شده است. OsiriX به طور همزمان یک ایستگاه کاری DICOM PACS برای تصویربرداری و یک بسته نرم افزاری برای پردازش تصویر دارد. این ابزار برای تحقیقات در زمینه رادیولوژی و تصویربرداری هسته ای، تصویربرداری عملکردی، تصویربرداری سه بعدی، میکروسکوپ پاپوکال و تصویربرداری مولکولی بسیار مناسب است.OsiriX از یک پلاگین کامل پشتیبانی می کند که این امکان را برای کاربران فراهم میسازد تا تا قابلیت های OsiriX را برای نیازهای شخصی گسترش دهند. نرم افزار OsiriX تحت مجوز اختصاصی منتشر می شود و تحت MacOS اجرا می شود.

 OsiriX MDنسخه کاملOsiriXاست. با عملکرد فوق العاده و رابط های پیشرفته تصویربرداری، که کاربرد بسیار گسترده ای دارد و پر طرفدارترین ابزار پردازش تصاویر پزشکی در جهان است. این نرم افزار به طور کامل از استانداردDICOMبرای یکپارچه سازی آسان در محیط کاری خود و یک پلت فرم باز برای توسعه ابزارهای پردازش پشتیبانی می کند. این تکنیک های پیشرفته پس پردازش را در دو بعد و سه بعد، و با تکنیک های نوآورانه منحصر به فرد برای تصاویر سه بعد و چهاربعد، از جملهPET-CTوSPECT-CTارائه میدهد. این نرم افزار می تواند هر گونه تصاویر پزشکی شامل فایل هایDICOMرا از سی دی، دی وی دی، یو اس بی، وب سایت پشتیبانی کند. همچنین این نرم‌افزار دارای پلاگین‌ها و ابزار تحلیلیو هدایت گرافیکی قدرتمندیست که باعث کاربرد فراوان آن در صنایع و علوم پزشکی شده ست.

 

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با Osirix بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با Osirix پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با Osirix با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با Osirix با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.