سابروتین نویسی در آباکوس

نرم افزار قدرتمند شبیه سازی و تحلیل آباکوس با فراهم کردن قابلیت سابروتین نویسی در رنج وسیعی از کاربردها به کاربران اجازه میدهد تا نرم افزار را با نیازهای تحلیلی ویژه خود تطبیق دهند. سابروتین نویسی به... بیشتر

ثبت سفارش سابروتین نویسی در آباکوس

نرم افزار قدرتمند شبیه سازی و تحلیل آباکوس با فراهم کردن قابلیت سابروتین نویسی در رنج وسیعی از کاربردها به کاربران اجازه میدهد تا نرم افزار را با نیازهای تحلیلی ویژه خود تطبیق دهند. سابروتین نویسی به این معناست که در نرم افزار آباکوس کاربر میتواند به واسطه نرم افزار فورترن فرمول یا کد اختصاصی خود را نوشته و فایل فورترن را به آباکوس لینک کند و به منظور تحلیل مسئله از آن استفاده کند. سابروتین نویسی از برجسته ترین امکانات نرم افزار آباکوس است که در کنار سایر آیتم های پیش فرض موجود در این نرم افزار باعث میشود نیازهای نرم افزاری کاربران در زمینه های شبیه سازی و طراحی به طور تمام و کمال قابل اجرا باشد. کاربران سابروتین نویسی در آباکوس اصولا مهندسان، طراحان صنعتی و پژوهشگران در زمینه  مکانیک، هوافضا، ساخت و تولید، عمران، متالوژی و بیومکانیک میباشند. از لازمه های سابروتین نویسی در آباکوس تسلط به زبان برنامه نویسی فورترن و نصب نرم افزار نصب نرم افزار  Fortran Compiler و اتصال آن به آباکوس میباشد. در روند استفاده از سابروتین نویسی ابتدا باید حلگر مورد نظر و ماهیت حل مشخص شود و سپس بر اساس مسئله مورد نظر کد مربوط توسعه داده شود. در این زمینه نرم افزار آباکوس دارای راهنمای قدرتمندیست که به کاربران در راستای یافتن اطلاعات مورد نیاز و تشخیص کد مورد نظر کمک میکند. در سابروتین نویسی کنترل محاسبات موجود در دست کاربر است و نیاز است کاربران بتوانند با کمترین خطای محاسباتی ارکان و اصول اصلی سابروتین نویسی را رعایت نمایند. یک سابروتین در نرم افزار آباکوس مجموعه ای از پارامترها و متغیرهاست که در یک قالب خاص قرار گرفته و کاربران باید در تعیین قالب موردنظر و پارامترها دقت لازم را به عمل آورند. از جمله پرکاربردترین سابروتین های موجود در آباکوس میتوان به موارد زیر اشاره کرد. بیشترین کاربرد این سابروتین ها معمولا درتحلیل مکانیکی جامدات و سیالات است:

  • برای سفارش انجام سابروتین نویسی در آباکوس بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان سابروتین نویسی در آباکوس پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام سابروتین نویسی در آباکوس با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام سابروتین نویسی در آباکوس با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.