انجام پروژه با Any Body Technology

AnyBody Technologyدر سال 2002 تاسیس شد و این شرکت... بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با Any Body Technology

AnyBody Technologyدر سال 2002 تاسیس شد و این شرکت نرم افزاری را برای مدل سازی چگونگی ارتباط انسان ها و ماشین ها با یکدیگر توسعه داد. AnyBody Technology یک مدل اسکلتی عضلانی را توسعه داده است که یک مدل مجازی از اسکلت انسان با مفصل و ماهیچه است که برای مطالعه نحوه تعامل بدن با ماشین ها مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم مدل سازی AnyBody به طراحی و شبیه سازی مدلهای اسکلتی عضلانی میپردازد.در این  سیستم مدل سازی میتوان به شبیه سازی و خلق مدلهای عضلانی اسکلتی با جزئیات کامل پرداخت و بدن انسان و طراحی های کامپیوتری را باهم ادغام کرد.

ویژگی های سیستم مدل سازی AnyBody عبارتند از:

امروزه با عرضه تکنولوژیهای اثبات شده و معتبر، نرم افزار AnyBody Technologyرا میتوان بی نظیرترین نرم افزار در تحلیل عضلانی اسکلتی در سراسر جهان دانست. با وجود رنج گسترده صنایع مهندسی پزشکی، مهندسان و پژوهشگران در این زمینه نیازمند روشهای سازگار کردن و مدیریت طراحی ها و تولیدات صنعتی با بدن انسان هستند. از اینرو نرم افزار AnyBody Technology طرفداران بسیاری در عرصه علوم مهندسی پزشکی داشته است. مدل سازیهای اسکلتی عضلانی در این نرم افزار به بهینه سازی طراحی ها و محصولات کمک میکند و امکان بهینه سازی کمترین بارهای بدنی، عملکرد تابعی بهینه و مستند سازی بهتر واقعیت های ارگونومیک را فراهم می کند.

مزایای کلیدی نرم افزار AnyBody

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با Any Body Technology بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با Any Body Technology پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با Any Body Technology با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با Any Body Technology با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.