تحلیل خستگی با انسیس

امروزه نياز روز افزون به كارايي، قابليت اطمينان و ايمني در صنایع مختلف از جمله موتورهاي هواپيما، نيروگاههاي اتمي و سيستمهاي حساس،باعث ضرورت در درك بهتر از رفتار این سیستم ها تحت شرايط بارگذاري های مك... بیشتر

ثبت سفارش تحلیل خستگی با انسیس

امروزه نياز روز افزون به كارايي، قابليت اطمينان و ايمني در صنایع مختلف از جمله موتورهاي هواپيما، نيروگاههاي اتمي و سيستمهاي حساس،باعث ضرورت در درك بهتر از رفتار این سیستم ها تحت شرايط بارگذاري های مكانيكي و گرمايي شده است. همچنین مهندسان و طراحان  به منظور بهینه سازی بهره برداری در قطعات نیازمند درك صحيحي از انواع مختلف از كار افتادگي و شكست مواد موجود تحت شرايط بارگذاري واقعي هستند.

در آناليز خستگي و مدلسازي رياضي، به كار بردن نگرش كرنش- عمر خستگي براي تخمين زمان شروع ترك، حياتي است. با بدست آوردن يك درك پيرامون روشهاي مختلف تخمين عمر و كاربرد آنها، يك تحليلگر بهتر قادر خواهد بود كه بر روي اهداف شبيه سازي خاص و نگرشهاي تخمين عمر تمركز كند. در تحليل پايداري و خستگي اجزاء شبیه سازی شده یابد بتوان تخمين عمر خستگي را محاسبه کرد. این ویژگی علاوه بر تولید در تعمیر و نگه داری قطعات بسیار پرکاربرد است. بنابراين مورد بحراني تنها مربوط به طراحي و يا طراحي مجدد نيست بلكه در مورد اثرات نگهداري در اين زمينه نيز ميباشد. بر پايه اين نياز، محاسبه تخمين عمر با استفاده از مدلهاي شبيه سازي عددي، و امکان تحلیل تنش و کرنش و مكانيك شكست نیازمند نرم افزاری قدرتمند در امر شبیه سازی تحلیل خستگی میباشد. نرم افزار انسیس با وجود در بر داشتن امکانات و مشخصه های لازم گزینه خوبی برای تحلیل عددی خستگی و تعیین عمر سازه میباشد. در روند تحلیل خستگی با نرم افزار قدرتمند انسیس پس از استخراج طیف بار به کمک مدل طراحی‌شده، طیف تنش در نقاط حساس به خستگی به دست می‌آید. همچنین به کمک این نرم‌افزار می‌توان عمر باقی‌مانده قطعه را تعیین نمود. علاوه برآن  در طی این مرحله ضرایب تصحیح حد دوام خستگی در نظر گرفته می‌شود و در طول تعیین عمر هر بخش حساس و بحرانی، از ضرایب تصحیح حد دوام در بررسی خستگی آن نقطه نیز استفاده می‌شود.

 

  • برای سفارش انجام تحلیل خستگی با انسیس بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان تحلیل خستگی با انسیس پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام تحلیل خستگی با انسیس با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام تحلیل خستگی با انسیس با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.