طراحی و مدلسازی هندسه

طراحی و مدلسازی هندسه جزو جدایی ناپذیر از پازل حل مسائل مهندسی میباشد.در مهندسی مکانیک هندسه عضو نقش ثابت را در همه ماسئل ایفا میکند.زمانی که هندسه به درستی طراحی میشود در حل پروژه ها با خطا های کمتری مواجه میشویم و مهندس طراحی نگرانی بابت هندسه نخواهد داشت و صرفا روی تعریف دقیق شرایط مرزی و معادلات حاکم تمرکز خواهد داشت.دو نرم افزار سالیدورکس و کتیا در مهندسی مکانیک بیشترین استفاده را در زمینه... بیشتر

ثبت سفارش طراحی و مدلسازی هندسه

طراحی و مدلسازی هندسه جزو جدایی ناپذیر از پازل حل مسائل مهندسی میباشد.در مهندسی مکانیک هندسه عضو نقش ثابت را در همه ماسئل ایفا میکند.زمانی که هندسه به درستی طراحی میشود در حل پروژه ها با خطا های کمتری مواجه میشویم و مهندس طراحی نگرانی بابت هندسه نخواهد داشت و صرفا روی تعریف دقیق شرایط مرزی و معادلات حاکم تمرکز خواهد داشت.دو نرم افزار سالیدورکس و کتیا در مهندسی مکانیک بیشترین استفاده را در زمینه طراحی و مدلسازی قطعات دارند.هر دو نرم افزار از محصولات شرکت بزرگ dassault systems  میباشند و هر دو نرم افزار قابلیت های نامحدودی در طراحی و مدلسازی و مهندسی معکوس دارند.محیط کاربری دو نرم افزار کاملا با هم متفاوت بوده ولی از نظر قابلیت هر دو یکسان هستند.برای طراحی و مدلسازی قطعات با ابعاد نسبتا کوچکتر مانند ابزار آلات میز و صندلی و قطعات خودرو و ... از سالیدورکس استفاده میشود و از کتیا بیشتر برای طراحی های با ابعاد نسبتا بزرگتر استفاده میشود مانند طراحی خودرو هواپیما جت جنگنده و موتور های سنگین و ...

طراحی و مدلسازی هندسه

پروژه سازان با افتخار اعلام میدارد آمادگی برای پذیرش پروژه های طراحی و مدلسازی هندسه شما در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب میباشد و ضمنا آماده برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانشگاه و صنعت میباشد.

  • برای سفارش انجام طراحی و مدلسازی هندسه بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان طراحی و مدلسازی هندسه پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام طراحی و مدلسازی هندسه با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام طراحی و مدلسازی هندسه با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار کتیا
طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار کتیا

طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار کتیا: مهندسی معکوس مهندسی حرفه ای است که به طراحی،...

طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار سالیدورکس
طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار سالیدورکس

طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار سالیدورکس: مهندسی معکوس مهندسی حرفه ای است که به طراحی...

طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار Geomagic
طراحی هندسه و مهندسی معکوس قطعات با نرم افزار Geomagic

مهندسی معکوس مهندسی حرفه ای است که به طراحی، ساخت و نگهداری محصولات و سازه ها می پردازد. به طور کلی،...