انجام پروژه با فلوئنت

فلوئنت Fluent بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با فلوئنت

فلوئنت Fluentنرم ‏افزاری بسیار مشهور و شناخته شده شامل توانایی ‏های مدل‏سازی گسترده و فیزیکی در دینامیک سیالات است. این نرم افزار فوق العاده در ابتدا توسط تیم FLUENT Inc. ابداع شد و تا سال 2006 تولید شده و از آن پس توسط شرکت ANSYS Inc.به ANSYS FLUENTتغییر نام داده شد. این نرم‏ افزار دارای قابلیت مدلسازی جریان، آشفتگی، انتقال‏ حرارت و واکنش‏ ها برای انواع کاربردهای صنعتی است. این رنج وسیع کاربردها از جریان هوا بر یک بال هواپیما تا احتراق در یک کوره، از ستون های حباب تا سیستم های نفتی، از جریان خون به تولید نیمه هادی و از طراحی اتاق تمیز تا گیاهان تصفیه فاضلاب اشاره کرد. فلوئنت دارای توانمندی‏ های ویژهای با قابلیت مدل سازی در نیروگاه ‏ها، سیستم های هوابرد هواپیما، توربوماشین ها، تجهیزات و بخش های مختلف پتروشیمی،  کاربرد های محیطی مانند وضع آب و هوا، صنایع خودرو سازی و سیستم های چند مرحله ای دارد. همچنین این نرم ‏افزار با ارائه محاسبات با کارایی و مقیاس ‏پذیری بالا (HPC)می‏تواند به شبیه ‏سازی و حل مسائل پیچیده و مدل‏ هایی با مقیاس ‏های بزرگ در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی بپردازد.

با توجه به قابلیت‏ های این نرم‏ افزار و ضرورت روزافزون دست‏یابی به طرح ‏هایی بهینه در جامعه صنعتی و علمی، یادگیری نرم‏ افزار فلوئنت یک نیاز اساسی برای طراحان و مهندسان برای انجام پروژه های درسی و صنعتی است.

مراحل کار با نرم افزار فلوئنت:

در این مرحله معادلات متناسب با مسئله انتخاب می‏شود، از جمله معادلات بقای جرم، مومنتوم، معادلات انرژی، معادلات ساختاری برای جریان ذرات و سیالات غیرنیوتنی، معادلات تراکم پذیر و تراکم ناپذیر و انتخاب حلگر مناسب. برای مثال روش‌های مختلف کوپلینگ سرعت و فشار، روشImplicit وExplicitو... در ادامه به تعیین حالت پایا یا گذرا و نحوه اجرای آنالیز زمانی مسئله پرداخته می‏شود.

به خصوص برای گسسته‌سازی های مرتبه دو و بالاتر و شرایط مورد نیاز برای همگرایی مسئله

توانای‏های کلیدی نرم افزار

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با فلوئنت بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با فلوئنت پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با فلوئنت با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با فلوئنت با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
اعتبارسنجی مدل fsi در شبیه سازی جریان داخل دیافراگم الاستیک
اعتبارسنجی مدل fsi در شبیه سازی جریان داخل دیافراگم الاستیک

اعتبارسنجی یک مدل محاسباتی سه بعدی اندرکنش سیال-سازه در شبیه سازی جریان داخل دیافراگم الاستیک.ای...

تحلیل fsiجریان داخل دیافراگم با انسیس فلوئنت
تحلیل fsiجریان داخل دیافراگم با انسیس فلوئنت

تحلیل fsiجریان داخل دیافراگم با انسیس فلوئنت این کار یک اعتبارسنجی از مدل محاسباتی اندرکنش سیال-...

انجام پروژه بررسی تأثیر تعویض دریچه آئورت transcatheter با فلوئنت
انجام پروژه بررسی تأثیر تعویض دریچه آئورت transcatheter با فلوئنت

انجام پروژه بررسی تأثیر تعویض دریچه آئورت transcatheter با فلوئنت دریچه های آئورت و میترال به صو...

انجام پایان نامه Fsi مدلسازی جایگزینی دریچه آئورت ترنسکاتتر فلوئنت
انجام پایان نامه Fsi مدلسازی جایگزینی دریچه آئورت ترنسکاتتر فلوئنت

انجام پایان نامه Fsi مدلسازی جایگزینی دریچه آئورت ترنسکاتتر فلوئنت جایگزینی دریچه آئورت  (TAVR)...