انجام پروژه با میمیکس

میمیکس Mimics بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با میمیکس

میمیکس Mimics یک ابزار نرم افزاری پردازش تصویر برای طراحی و مدل سازی سه بعدی است که توسط شرکت بلژیکی Materialize NV به منظور پژوهش در تکنولوژی تولید مواد افزودنی برای صنایع تولیدی پزشکی، دندانپزشکی و افزودنی تولید شده است. در نرم افزار میمیکس برای ایجاد مدل های سطح سه بعدیاز ستون های داده های تصویر دو بعدی استفاده می شود. سپس این مدل های سه بعدی برای انواع برنامه های مهندسی مورد استفاده قرار می گیرند. Mimics یک مخفف برای سیستم کنترل تصویر پزشکی Materialize Interactiveاست. Materialize Mimicsشامل Materialize 3-matic، یک نرم افزار طراحی و شبکه بندی برای داده های تشریحی است. این نرم افزار، از ویندوز 10، ویندوز 7، ویستا و XP در x64 پشتیبانی می کند. نرم افزار میمیکس مدل های سطحی سه بعدی را از طریق داده های تصویری و تقسیم بندی تصویر محاسبه میکند. ROI، انتخاب شده در فرایند تقسیم بندی، به یک مدل سطحی سه بعدی تبدیل می شود با استفاده از یک الگوریتم مکعب های تطبیق شده که اثر بخشی حجم را در نظر میگیرند و منجر به مدل های بسیار دقیق سه بعدی می شوند، فایل های 3D در قالب STL نمایان می شوند. در این متد به منظور دریافت داده های DICOM از تصاویر CT یا MRI میتوان استفاده کرد که آنها را می توان در نرم افزار میمیکس آپلود کرد تا شروع پردازش تقسیم بندی شود. داده ها در سه دید متفاوت وجود دارند: دید کرونال، محوری و ساژیتال. پنجره دیگر برای نمایش اشیاء 3D وجود دارد. از سایر مزایای این نرم افزار میتوان به ابزار "جدید ماسک" اشاره کرد که برای برجسته کردن آناتومی خاص از داده های DICOM استفاده میشود. مدل های طراحی شده در نرم افزار میمیکس را می توان با فرمت STL به پرینترهای سه بعدی ارسال کرده ودر حالت سه بعدی چاپ کرد.

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با میمیکس بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با میمیکس پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با میمیکس با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با میمیکس با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.
شبیه سازی بازسازی فک دندان با فلپ فیبولا proplan cmf
شبیه سازی بازسازی فک دندان با فلپ فیبولا proplan cmf

شبیه سازی بازسازی فک دندان با فلپ فیبولا proplan cmf هدف از این مطالعه، تحلیل دقت بازسازی فک پای...