انجام پروژه با ICEM

نرم‌افزار ICEM یکی از مجموعه های نرم‌افزار ANSYS<... بیشتر

ثبت سفارش انجام پروژه با ICEM

نرم‌افزار ICEM یکی از مجموعه های نرم‌افزار ANSYS است که به عنوان یکی از کاملترین نرم افزارهای شبکه های محاسباتی سازمان یافته و بدون سازمان شناخته شده است.  ICEM  برای تولید هندسه و شبکه محاسباتی به کار میرود و همچنین در سایر نرم‌افزارها همچون CFX و FLUENT قابل استفاده است. این نرم افزار امکان اصلاح هندسه را با فرمت های مختلف برای کاربران فراهم میکند و نیاز به شبکه بندی مناسب را برای هرگونه هندسه و ساختار فراهم مینماید. همچنین این نرم افزار قابلیت شبیه سازی برخی از مسائل ساده در دینامیک سیالات محاسباتی را نیز دارد. ICEM دارای الگوریتم‌های مدرن و هوشمندی برای شبکه‌بندی و همچنین سرعت و کیفیت بالا در تولید گرید است که یادگیری نرم افزار ICEM به دلیل متنوع بودن دستورات آن نسبت به سایر نرم افزارهای شبکه بندی مانند GAMBIT و Hyper Mesh فرایندی پیچیده تر است. مهمترین مشخصه نرم‌افزار ICEM-CFD را میتوان تولید شبکه‌های سازمان‌یافته به روش Blocking و Multi-Blocking دانست. علاوه بر این ویژگی  ICEM در تولید شبکه‌های بدون‌سازمان مختلف توانایی فوق العاده ای دارد. ازجمله مزایای دیگر این نرم افزار میتوان به محیط جذاب و ساده آن اشاره کرد که به کاربران کمک میکند تا با صرف کمترین زمان و بالاترین کیفیت مش های دوبعدی و سه بعدی متفاوت مورد نیاز خود را تولید کنند. همچنین  ICEMتوانایی عیب یابی و اصلاح خودکار شبکه و ارائه شبکه های مناسب در فرمت های مختلف را دارد.

توانایی های کلیدی نرم افزار ICEM:

  • برای سفارش انجام انجام پروژه با ICEM بر روی دکمه سفارش پروژه کلیک کنید. کلیه پروژه ها در سیستم ثبت می گردند. این سیستم به منظور پیگیری سریعتر سفارش ها طراحی شده است.
  • کارشناسان انجام پروژه با ICEM پس از بررسی دقیق محتوای پروژه، زمان و هزینه آن را تعیین می کنند که توسط تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید.
  • پس از توافق بر موعد تحویل و هزینه انجام پروژه و پرداخت حداقل 50% از هزینه انجام پروژه بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و سپس کار روی پروژه آغاز خواهد شد.
  • از آنجایی که انجام انجام پروژه با ICEM با نرم افزارهای مختلف و دارای جزئیات متفاوت و گسترده ای است، هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناسان پروژه بررسی و تعیین هزینه شود.
  • در زمان ثبت سفارش شما می توانید نظر خود را در مورد هزینه اعلام کنید.
  • حتی الامکان سعی می شود که زمان انجام انجام پروژه با ICEM با زمان پیشنهادی شما تنظیم گردد، اما در مواردی با توجه به نوع و حجم پروژه و ترافیک کاری پروژه نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • لذا شما همواره حداکثر زمان را در فرم سفارش پیشنهاد دهید.
  • پس از ثبت پروژه شما در سیستم یک کد رهگیری به آن اختصاص می یابد و یک ایمیل و پیامک مبنی بر دریافت سفارش برای شما ارسال می شود. دریافت کد رهگیری بدین منزله است که سفارش شما به دست ما رسیده و برای کارشناسان دسته بندی ارسال شده است.
  • برای پیگیری سریع تر سفارش، بایستی تلگرام خود را به صورت روزانه بررسی فرمایید.
  • کلیه سفارش ها ظرف مدت حداکثر 24 ساعت پاسخ داده می شوند.